Układanie parkietu

Dlaczego montaż podłogi drewnianej lepiej powierzyć profesjonalistom?

Drewniana podłoga jest ozdobą każdego wnętrza. Jednak tylko prawidłowy montaż tych produktów oraz dobór odpowiednich środków codziennej pielęgnacji daje nam gwarancję, że będziemy mogli cieszyć się ich naturalnym pięknem przez długie lata.

montaż podłogi drewnianej ułożonej w jodełkę
Przygotowanie podłoża

To pierwszy, ale jednocześnie najważniejszy etap montażu drewnianej podłogi. Szczegółowe pomiary wilgotności oraz temperatury powietrza w pomieszczeniu, wnikliwa ocena stanu wylewki, a także szczegółowe sprawdzenie stanu otrzymanych produktów są pierwszym krokiem do wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji, a ponadto też jednym z podstawowych warunków zachowania gwarancji producenta.

Układanie podłogi drewnianej

Wybierając wzór ułożenia naturalnych desek i parkietów, warto zwrócić uwagę na efekt, który chcemy osiągnąć w pomieszczeniu. Odpowiedni montaż może optycznie powiększyć wnętrze, dodając mu klasy i elegancji. Na tym etapie ważne jest również zachowanie najwyższej precyzji montowanego wzoru, przy jednoczesnym minimalizowaniu strat materiału.

Gotowa podłoga drewniana

Decydując się na zakup drewnianej podłogi, warto wybrać produkty, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Szeroki wachlarz możliwości wykończeń – od wyboru gatunku drewna, jego struktury, fazy, aż po rodzaj zabezpieczenia warstwy wierzchniej i nadania podłodze zamierzonego wyglądu – są gwarancją zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i umówimy się na bezpłatne pomiary.
Skontaktuj się z nami